Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám také u své noliny problém se žloutnutím listů, ovšem ne od konců, ale od počátku. Už se mi podařilo dvě noliny zahubit, což mě moc mrzí, protože se mi tento sukulent moc líbí. Dostala jsem k narozeninám velkou nolinu, jistě nebyla levná a bojím se, že ji zase zahubím. Nemám ji na přímém slunci, mám ji cca 2 m od okna, takže světlo má. Se zaléváním to nepřehání, vždy ji šáhnu do hlíny, jak je na tom. Ostatní květiny zalévám cca každý týden, u noliny více méně ob jedno zalévání, takže tak jednou za dva týdny jí tam trochu krápnu, aby neřekla, že na ní úplně prdím. Těšila jsem se z nových listů a bylo vidět, že se jí daří, ale najednou z ničeho nic mi začaly ty nové přírůstky žloutnou. Pouze ale u jednoho trsu, viz foto. Prosím pěkně našel by se někdo, kdo by mi poradil, čím to může být? Velice děkuji za každou radu a názor. Hezký den

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika