Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prosím pomozte mi.Na kaktusech se mi nyní začali objevovat divné hnědé skvrny, i když je pořád přistiňuji. Pěstuji je doma na parapetu a velice se jim tam daří, bohužel jsme v paneláku a jinak to nejde, balkon nemáme. Ráno jsem tam objevila na jednom z kaktusů divného živočicha. Měl hnědošedou barvu, měl asi 3 mm a spoustu nožiček a podle toho, jak vypadal si myslím že jde o štítenku. Nejsem si tím jistá, ale byla jakoby přisátá na jednom z kaktusů, napíchla jsem ji jehlou a pak tu mrhu rozmáčla, když jsem kaktus prohlédla, našla jsem tam asi další čtyři. Prosím o radu, jak jeúčinně  zneškodnit, nerada bych o své kaktusy přišla. Asi před týdnem jsem je všechny přesazovala do nového substrátu.Můžou se ty mrchy dostat i na jiné pokojové rostliny, které mám v bytě? Třeba na fialky nebo juku? Děkuji moc moc za radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika