Vytáhlé sazenice



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?) 
29.3.2013 18:17

Mají víc tepla jak světla. Jakmile vyklíčí tak je dejte na okno do chladnější místnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
vjk - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (539) - 215.11 (?), 30.3.2013 8:52

Rostliny potřebují velké množství světla. To, co je pro nás "světla mají dost", je pro ně skoro tma. Já výsevy mám pouze pod umělým osvětlením, teprve později je dávám za okno (protože se mi pak už pod umělé nevejdou). VJK




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.222 (?), 30.3.2013 9:43

Dovolím si takovou velikonoční vsuvku na odlehčení. Někdy si říkám, proč se témat o pěstování zeleniny účastní většinou pánové? (Dámským výjimkám se omlouvám.) Ale pak si uvědomím, že je to vlastně takové čistě mužské téma. Jde vlastně o soutěž, kdo to má větší :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.45 (?), 30.3.2013 12:47

pretoze damy upratuju a pecu zakusky... teraz pred sviatkami

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.1 (?), 30.3.2013 13:10

Možná, že na to jdou chlapi hodně vědecky. Stupně, centimetry, procenta, zářivky a pařníčky... :-) Takže mají co porovnávat.

Ženský to prostě vrznou do hlíny a ať si sazenice poradí, jak umí (jakkoliv jsou s láskou obhlížené), s pikýrováním si zase zahradnice poradí, jak umí, a až bude počasí, pomažou rostliny do hlíny.

Melisa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zarko - (9) - 129.43 (?), 31.3.2013 12:11

I ja přispěju svou troškou do mlýna, i když jsem muž tak s Váma milá dámo nebo slečno plně souhlasím.Já už jsem z toho počasí a těch vytáhlých sazenic tak na nervy že když ženě spadla vařečka na sazenice a jednu zlomila tak mě řekla že jsem blázen a že to přeháním z rozčilováním.Ale když ty svoje jsou prostě svoje a né kupované a v létě to je paráda jen tak zajít a utrhnout.Přikládám moje zatim žižaly 3 týdny staré přesazené protože jsem to už nevydržel a tlačím to i očima.Ale stejně se zase vytahujou tak jsem zašel pro foli kterou tu kdosi radil a uvidíme jestli to aspon trochu pomůže.Vypadá to však že budou muset jít ještě jednou hloubějí a to rajčata, papriky se zatim snaží hlavně Samuraj tak uvidíme.Růstu zdar.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.18 (?), 31.3.2013 12:20

Také přidám jednu fotku sazenic za oknem, tentokrát se starým zrcadlem za nimi.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.43 (?), 31.3.2013 12:45

Taky jsem měl zrcadla ale diamantová folie je prý lepší že prý odráží více světla než zrcadlo, tak uvidíme ale máte je docela pěkné na to co se děje venku.U nás, ostrava, od rána valí sních jak blázen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 31.3.2013 13:07

Začínám mít problémy s přísadou melounů, na klíčení musí mít teplo ale nejsem schpen jim zajistit dostatek světla, a tak se vytahují. Posledních pár dnů je opět šero, šero a ještě jednou šero, navíc teďkom polykarbonát na střeše verandy zapadl sněhem.

melouny
melouny
cukrové melouny
cukrové melouny
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.160 (?), 31.3.2013 15:42

PAN Mirek, to mate melony do sklenika? Na vonkajsiu vysadbu sa mi zda este priskoro, aspon mne sa vzdy podarilo zo skorych vysevov vypestovat slabe tenke melonove sadenicea a mal som problem ich vysadot, aby sa mi nepolamali.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika