Tykev



deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?)
4.3.2015 21:38

Staniol... to je tzv Butternut tekvica, tiež muškátová. Výborná na pečenie, plnenie, dusenie.Akurát na krémovú polievku sa mi zdá lepšie Hokkaido

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 148.81 (?), 16.4.2014 11:02, zobrazeno: 8827x

mam dotaz. ma zatravenou plochu 6x40m. 200m n.m. jizni morava.puda sušší. chtěl bych se zeptat, jestli je dobry napad pestovat hokkaido na tomto místě.Vím že mě zálivka nemine. Mám 2 otázky.

1.bude stacit zalivka 1x tydne, kdyz pri vysazovani zapustim kvetinac do zeme a ten bude fungovat jako trychtýř přímo ke kořenům?

2. stačí hokaidu zryt půdu 50x50cm na to, aby se rozejlo a pak uz jen kontrolovat výšku okolniho zatravnění. porádí si rostlina s konkurenci abude se plazit dál přes nízký travní porost?

Díky T.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 216.205 (?), 4.3.2015 20:26

I já mám dotaz... tykev goliáš pěstuju už pár let a vím o ní snad všechno, ale letos bych chtěla vyzkoušet i tykev muškátovou a moc by mně zajímalo, jak velké má plody (nikde se to nemůžu dočíst)? Zuzana Plzeň

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?), 4.3.2015 20:43

Mal som Musque de Provence... asi ako hlava dospelého človeka. Nevhodná na pečenie podľa mňa... púšťala veľa vody

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
StankaO - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (193) - 174.53 (?), 4.3.2015 21:32

My pěstujeme muškátovou dýni od Sema: LISCIA (typ BUTTERNUT). Má tak 30-40cm na délku, průměr v bani kolem 15cm, množstvím hmoty se mi zdá obdobná hokkaidu. Stojí za vyzkoušení - bohatě rodí, výborně se skladuje, na vaření výtečná, velikost tak akorát...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
deerslayer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (489) - 84.120 (?), 4.3.2015 21:38

Staniol... to je tzv Butternut tekvica, tiež muškátová. Výborná na pečenie, plnenie, dusenie.Akurát na krémovú polievku sa mi zdá lepšie Hokkaido

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
StankaO - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (193) - 174.53 (?), 4.3.2015 21:42

Ano, ano, také se mi to tak zdá, polévku z ní nedělám. My ji máme nejraději na dýňový guláš nebo do kroupového salátu, sestra z ní dělává i dýn.zelí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 216.205 (?), 4.3.2015 22:06

Všem moc děkuji za odpovědi... i když si nejsem jistá, jestli mluvíme o stejném druhu. Mám před sebou sáček se semeny od Nohel Garden a je tu napsáno "tykev pižmová muškátová" (cucurbita moschata). Je oranžová a vypadá jako hruška. Chtěla bych nějakou hodně plnou (masitou) na kompoty. Kdysi dávno jsem je už dělala, ale žádný zázrak to nebyl. Nedávno jsem dostala dva kompoty a žasla jsem, jak chutnaly. A je v tom úplně obyčejný fígl... žádná ananasová esence a podobné nápady. Jen 100% džus. Jeden kompot byl ananasové chuti a druhý hruškové chuti... naprosto skvělý. Zuzana Plzeň

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 216.205 (?), 4.3.2015 22:20

Strašně moc se Vám všem omlouvám. Když jsem si nasadila brýle, abych správně přečetla a opsala název ze sáčku, dokázala jsem právě teď přečíst i ta malilinkatá písmenka na druhé straně a dočetla se, že plody dorůstají 20-25 x 8-10cm. Teda i ve svém věku se docela stydím :-))) Nojo no jako babička už mám asi nárok :-) Zuzana Plzeň

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
StankaO - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (193) - 174.53 (?), 4.3.2015 23:18

Jsme rádi, že jste po brýlích nesáhla dřív, máme teď recept na výtečný kompot! Jinak ta muškátová, o které jsem psala výš, má semínka jen v bani, jinak je to samé "maso", je dost sladká, kompot jsem z ní nezkoušela... ale zkusím letos smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.205 (?), 5.3.2015 9:01

Staniol - děkuji za útěchu :-), jste hodná. Ty kompoty byly skutečně velmi dobré a velice osvěžující (vychlazené z lednice). 

Recept: dýni nakrájet na kostky, dát do hrnce, zalít vodou a přidat 1 sáček kyseliny citronové. Nechat odležet 24 hodin. Poté směs přecedit, dát do hrnce (cca na 5 l), přelít vodou a přidat 1kg cukru. Vše chvilku povařit (cca 5minut), pak přecedit, naplnit do sklenic a zalít vařícím 100% džusem. Může být dle chuti - anasový, hruškový apod.

Tohle je dávka na půlku dýně goliáš. Zuzana Plzeň

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika