Rajčata - mšice?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 61.68 (?) 
12.5.2020 6:46

Asi by to chtělo přesadit, aby se to pohnulo. Jestli to počasí bude pokračovat tak jak to v květnu začalo, tak s výsadbou ven na záhony si ještě počkáme. Neznám moc ty substráty, ale myslím si, že ten pěstební bude vzdušnější protože je hrubší. Možná jim to pomůže.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 150.18 (?), 25.5.2020 10:10

Dobrý den,

rajče keříčkové nebude nikdy tak velké jak tyčkové, ale pokud nemají přírustek, přihnojila bych kristalonem start.

Hezký den.Renata

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 38.20 (?), 4.5.2020 20:15

No když budeš hlídat skleník abys neml mtavence tak nebudeš řešit mšice...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Elen. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (158) - 126.28 (?), 12.5.2020 11:00

Také bych doporučila přesadit. A klidně bych jim dala něco "na povzbuzení" : Kristalon Start, Lignohumát, Simbivit... podle toho, co máte. Sela jsem několik keříčkových rajčat 5.4., což je asi ve stejné době jako vy, pikýrovala do směsi rašeliny, písku a hlíny ze zahrady (kupované substráty mi došly a už jsem nechtěla utrácet), směs je mnohem tužší a méně propustná než kupované substráty, a přesto mají všechny asi 20 cm. Možná už to někde píšete, ale záleží určitě i kde je máte, já přes den venku na slunci, na noc nosím do garáže. Elen

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 54.127 (?), 29.5.2020 16:23

Zdravím, prosím, máme rajčata zamořené mšicemi. Máte prosím někdo zkušenosti s postřikem na přírodní bázi Agro NATURA Rock Effect? Můžete popř. doporučit něco dalšího, nejlépe přírodního? Je nějaký postřik i na mravence, který neškodí rostlinám? Děkuji

mšice na rajčatech
mšice na rajčatech
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika