Povadlé okurky



host - 219.3 (?)
15.7.2013 10:05

Příroda a taky skleník jsou kouzelníci. Po chladných dnech v červnu mi z okurek zbyla jedna s třemi listy a jeden pahýl s jedním listem. Obě se vzpamatovaly a na té větší už budu sklízet. A to jsem je chtěla vytrhnout.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 6.15 (?), 3.6.2013 17:58

Hezký den, tak koukám, že máte stejný problém jako já. okurky mám ve skleníku, ale v noci je teplota kolem 10°C a to je asi málo. Listy nejsou krásně zelené, ale jaksi malinko do žluta. Proti houbovým chorobám jsem dělala postřik přípravkem Previcur Energi. Tak čekám co se bude dít dále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.15 (?), 3.6.2013 18:25

Chtěla jsem mít jenom malý fóliáček, nakonec jsme koupili skleník, tak se těším jak to poroste, ale počasí míní jinak. Dočetla jsem se, že se má větrat i když nesvítí sluníčko, tak otvírám dveře jenom když neprší. Mám nasázené paprika a okurky, venku pod stříškou mám rajčata, aby na ně nepršelo, ty jsou zatím docela pěkné, když přihlédnu k počasí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.3 (?), 15.7.2013 10:05

Příroda a taky skleník jsou kouzelníci. Po chladných dnech v červnu mi z okurek zbyla jedna s třemi listy a jeden pahýl s jedním listem. Obě se vzpamatovaly a na té větší už budu sklízet. A to jsem je chtěla vytrhnout.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika