Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu



host - 178.195 (?)
15.3.2010 18:25

Děkuji vám, přečetla jsem si to. Tak snad mě z toho něco vyroste. Romana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.29 (?), 18.3.2010 13:21

Zdravím vás, pane Mirku, tak jsem si pročetla ty stránky a teplota v místnosti by měla být v pořádku, už se padání zastavilo, doufám že to vydrží, já už jsem se bála k těm paprikám přiblížit, kolik jich zase bude uhnilých, ted´ jsem rozpíchala nějaké feferonky a mochyňi a tak doufám, že se to nebude opakovat, ještě mě napadlo, jestli jsem moc nezalévala,(já většinou všechno umořím tím, že všechno dost zalévám)jinak semínka paprik mám každý rok svoje, přeju krásný a snad i konečně jarní den E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.158 (?), 18.3.2010 13:37
Taktéž Vás podravuji z prosluněného jihu Jižní Moravy! Ještě k tomu zalévání. Teď si nejsem jistý zda vyséváte do zeminy nebo do perlitu. Právě perlit "zabraňuje" přelití, natáhne si určité množství vody které udržuje v sobě a dolíváte jen do podmisky. IVIirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.29 (?), 18.3.2010 17:15

Já to dělám každý rok stejně do výsevného substrátu, letos jsem do něj přimíchala trochu perlitu, dělám to pořád postaru, v miskách je sadba pěkná ale začne to, když ji překypíruji do kelímků, nepamatuji si, že by táta někdy rostlinky proléval Pervicurem a nebo používal Perlit, ale příští rok se polepším a udělám, zdraví E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 15.3.2010 10:15

Pro Romanu - přečtěte si "jak se vyrábí osivo F1" z 2.3.2010

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.195 (?), 15.3.2010 18:25

Děkuji vám, přečetla jsem si to. Tak snad mě z toho něco vyroste. Romana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.60 (?), 19.3.2010 9:23

Ahoj Mirku, sazeničky máš pěkné. Chtěl jsem se zeptat na sazeničky, které jsem zahlédl na jedné z fotek (odrůda Delician na kelímku). Jedná se o sazeničky jahodníku? Kdy jsi je prosím vyséval? Mám taky sazeničky jahodníků (prvně), ale moc nerostou   Asi dělám něco špatně. Díky za info. Robert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.158 (?), 19.3.2010 12:14
Ano je to Delician z druhého výsevu. První výsev jsem provedl 21. ledna ale zůstaly jen 2 kousky které teď mají tak 1,5 cm, ostatní nevydržely. Vyséval jsem ještě Grandian a dvoje semeno z Ruska.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.60 (?), 19.3.2010 13:54

Prvním rokem zkouším vypěstovat sazeničky Grandian F1, Delician F1 a později jsem ještě vysel Temtation F1. Vše od firmy SEMO v balení je 12ks semínek. Vzešly téměř všechny, ale úmrtnost sazeniček jsem měl velkou  . Co děláme špatně? Teplota 20-24 °C rosím, přikrývám fólií... Robert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 19.3.2010 14:44
ja take bych chtela nejake mit ale bud mi vubec nevylezli nebo pak padly obeti... tak zkousim obycejnou klasiku... od nohel garden... neco vylezlo, tak uvidim
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 19.3.2010 18:36
Tady jsou slíbené snímky. Vschází dobře ale udržet je při životě to je asi umění. A když už pomalu rostou tak do nich člověk žduchne a už se gůlajů po zemi (Lizoňka).
Delician z lednového výsevu
Delician z lednového výsevu
Grandian z únorového výsevu
Grandian z únorového výsevu
Lizoňka F1 se zotavuje po pádu na zem
Lizoňka F1 se zotavuje po pádu na zem
White Solemacher - tuhle odrůdu mám jen na testnutí do květináče. Neláká mne velikost ani barva.
White Solemacher - tuhle odrůdu mám jen na testnutí do květináče. Neláká mne velikost ani barva.
zátiší s rajčaty a paprikami
zátiší s rajčaty a paprikami
dtto
dtto
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika