Bulharská rajčata 2018



host - 138.131 (?)
4.3.2018 18:23

Velmi pěkná diskuze.Rajčata Kalina a Ideal sem loni pěstovala/ale Ideal vypadal jinak než ten na fotu/.Rajče Fantazija mám doma už 3 roky-zatím sem tedy nezkusila-mám to napravit???Trošku víc info k odrůde by nebylo?

Kateřina Š

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
         
host - 138.131 (?), 4.3.2018 18:23

Velmi pěkná diskuze.Rajčata Kalina a Ideal sem loni pěstovala/ale Ideal vypadal jinak než ten na fotu/.Rajče Fantazija mám doma už 3 roky-zatím sem tedy nezkusila-mám to napravit???Trošku víc info k odrůde by nebylo?

Kateřina Š

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jan43 - (11) - 104.20 (?), 4.3.2018 22:05

Za fotku Idealu ruku do ohně nedám, není to hybrid a semena jsem jako Ideal dostal. Fantazii mám z koupených semen fy Opal - teď vidím, že jsem udělal chybu v úvodním statusu a přirkl ji firmě Florian - a můžu jen doporučit. Jsou to velké, masité, šťavnaté plody vesměs 300-400 g - ale mají i 600 g a z jednoho rajčete máte salát. Mám ji rád, protože nemá velká bílá resp. nazelenalá tvrdá místa kolem stopky a zvrásnělý vršek plodu (má jen mírnou špičku), jak někdy u těchto velkých rajčat bývá. Uzrálá se dá loupat někdy i bez spaření. Zaštipuju ji za čtvrtou řadou a v našich podmínkách poslední rajčata dozrávají až doma. Je docela citlivá na pomačkání.Potřebuje jako oporu pořádný kolík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika