Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milane, co máš pořád s tou teplotou půdy. U nás se říká "na Marka saď oharka", tj.25.4. Ty popínavé fazole jsem vždy sázel okolo 1.5., pochopitelně jsem přihlíže ke skutečnému stavu počasí a předpovědi. Když sázím teplomilné druhy zeleniny, mám vždy připravený plán B, kdyby mrzlo.

Ta spirála má čtyři závity, každý závit 30 cm, takže se na ni navine 120 cm dlouhý výhon. Celková výška je 40 cm, přičemž není problém zmenšit stoupání a do čtyřiceti centimetrů dostat třeba 6 závitů. Semeno této fazole bylo namočeno a vyseto 1.1.. Je to jen pokus, který má za účel určit, kdy bych měl ty fazole začít vysévat a jak velké spirály natočit. Co udělám s tímto vzorkem zatím nevím, možná se nakonec podívám, jaké má kořeny. Ale to je ještě za dlouho.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika