Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, to teda klobouk dolů, je to supr. Jenom bych se chtěla zeptat, z čeho jsou vyrobeny ty - nevím jak to nazvat - desky s igelitem. Jsou nasazeny na ty zřejmě kovové tyčky, to, čím jsou na těch tyčkách nasazeny,  je co? To bych teda zkusila. Zvládne to udělat i ženská? Sice doma dva chlapy mám, ale zahrádka tak nějak stojí a padá na mně. Roky jsem pěstovala rajčata tyčková a později bojovala s rostlinami, padajícími pod tíhou plodů. Takže na záhonu byla rajčata na spirálách navíc ze všech stran různě podepřená pořádnými dřevěnými tyčkami a podobně. Pro letošek jsem se rozhodla pro keříčková. No, zase nic moc. Vyrostly chobonice. Žádné úhledné keříky, jaké jsem si vysnila. Asi dělám něco blbě... Takže Viki, moc díky za rady!!!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika