Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem o tom psal v souvislosti s pěstováním rajčat ve studeném pařeništi v době konec března a začátek dubna. Venku byly velmi nízké teploty, v tom pařeništi cca o pět stupňů vvce a sazenice, které měly už nasazené květy je tam shodily. Z již opylených květů se normálně vyvinuly plody. Pátral jsem proč a dočetl jsem se toto:"Tomatové ovoce nestanoví, dokud jsou teploty v noci nad 55 ° F po dobu nejméně dvou po sobě jdoucích nocí ". To znamená, že je pogtřeba, aby v noci byla telota nad 11 °C. Já jsem měl vždy skoro celou noc chladněji. Je otázkou, jak dlouho musí být takové chladno, aby se stal pyl lepivý případně sterilní. Myslím si, že když teplota na nějakou hodinu klesne pod tuto hranici nemuselo by to být devastující. Jistě mne bude zajímat, jak jste s těmi rajčaty dopadla a držím palce ať se ty květy podaří dopěstovat na krásné ovoce.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika