Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jen bych chtěl dodat, že asi všichni máme na zahradě Alternariovou skvrnitost. Ale protože máme silné dobře zapěstované rostliny, tak nám stačí, když ty spodní napadené listy občas odtrhneme a rostlina si svou vitalitou udrží plody nepoškozené. Když se podívám na ty Vaše první obrázky, tak ty Vaše rostliny nejsou nic moc (omlouvám se). Potom když přijde nemoc, tak je problém, něco lze zachránit léčebnými přípravky, ale... Jedno je jasné a rád bych aby to zde zaznělo: Pěstování v nádobách má své výhody, ale je daleko náročnější než pěstování na záhoně. Já jsem se o pěstování v nádobách pokoušel, ale moc jsem neuspěl. Doporučil bych Vám, abyste se podíval na to v čem ta rajčata různí pěstitelé pěstují. Myslím si, že koupit si nějaký substrát a v tom je pěstovat je možné ze začátku, ale do budoucnosti je lepší a levnější míchat si substrát sám, z Vám dostupných surovin.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika