Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Hospodařím na někdejší selské zahradě na Tišnovsku, před lety jsem postupně přeměňoval zatrávněnou plochu na záhony. Prvním rokem po zaorání drnu byly vždy neskutečné úrody brambor. Dále pěstuji rajčata, hrách, papriky, cukety, celer, červenou řepu, okurky, zkouším melouny. Používám zelené hnojení, nejčastěji zaoraným obilím, věřím, že i pěstivaný hrách pohojí a pod patu brambor a zeleniny hnojím nakupovanými slepičáky (2 polévkové lžíce pod rostlinu) a Kristalonem, zcela výjimečně pak NPK nebo Cererit, vždy mám část záhonů neobdělávaných, leží ladem, nestíhal bych je oset, osázet a udržovat. Kompost mám, ale z důvodu, že v něm končí kvetoucí tráva a plevele jej v poslední době nepoužívám, byl zdrojem plevelů. Jahody zalévám Kristalonem. Asi to není úplně ideální z hlediska zásoby humusu v půdě, ale k hnoji se nedostanu a úrodu nějakou sklidím, rajčata mám pěkná se silnými stonky a přes 2m vysoká.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika