Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

 Ten feolit jsem v tomto vlákně zmínil, protože nějaké ty cihle na zahradě mám. Kolik jich dám dohromady nevím, ale jistě jich budu mít dost na stěnu obrácenou na jih (cca dvacet cihel). Musím je teprve pohledat, z nějakých je obruba u záhonu, nějaké mám vyhozené na konci zahrady spolu s nepotřebným kamením. Každou cihlu kterou najdu použiji. Jestli použiji na další stěny sypané kamení nebo i nějakou stěnu (např. tu odvrácenou od sliúnce nechám jen zeminu zabezpečenou nějakou dřevěnou deskou zatím nevím. Mám ještě plno času, zatím mám v tom paženišti rajčata a budu je sklízet až do srpna. Pak bych udělal rekonstrukci, počítám i s těmi otvírači oken, které mně nabídl Alex a ještě na podzim bych to všechno testoval a měřil.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika