Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já vysévám tak, že položím semena na vlhkou půdu a kelímek zakryji nějakou folií nebo sklem, aby tam bylo vlhko. Třetí ev, čtvrtý den má většina semen už klíčky. Teprve potom na ně nasypu substrát cca 0,5 cm a dám je na vnitřní parapet okna, kde je světlo a nižší teplota. Pro mne to má hlavně tu výhodu, že ihned vidím jestli jsou semena klíčivá, (většinou vysévám dvě nebo čtyři semena od jedné odrůdy). Když ty dvě semena neklíčí, tak zkusím opakovaný výsev s větším počtem semen, třeba vyseji všechna zbylá semena, buď něco vyklíčí nebo ne - neklíčivá semena jsou stejně nanic. Mám docela výhodu, že v bytě máme ve všech místnostech mimo jedné teplotu 24 °C, což je optimální teplota pro klíčení rajčat.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika