Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Urcite mi to pomoze, jednoznacne je zaklad toto triedenie. Nemam skusenost s pestovanim determinantnych odrod v kvetinacoch. Planujem ich dat vyhradne do nadob, nie na pole. Minuly rok som davala do samozavlazovacich nadob, priemer 40cm, papriky po 2 ks a pacilo sa im tam velmi. Skusenost s rajčinami v tomto type nemam. Myslela som, ze tam maju kvoli priestoru na vodu, malo substratu, a teda malo zivin. Na poli je len kratko "plne" Slnko, skor polotien, podla mna kríčkové splesneju + zaberu vela miesta. Uz nebudem vysadzat zeler medzi rajčiny, to mi dost komplikovalo chodzu medzi tyckami a k zadnej rade sa potom vobec neviem dostat, lebo je pri plote suseda. Myslim, ze mam dost nacitane, takze triedenie odrod nejako zvladnem. Napr. Black prince alebo black russian je asi jedno. Black Krim alebo black from Tula, resp cherokee purple alebo chocolate stripes je asi jedno, rovnako black truffle. Japanese black triffele urcite vysadim.  Nie su to hybridy, semena mi vystacia 10 rokov, postupneho skusania. Su v suchej garazi v sklenenych flasiach, tt akt. okolo 0 st., max ocakavam do -15 st. v nasich podmienkach (-12 st bolo minuly tyzden) Ale to by ich nemalo poskodit ako som citala. Vdaka. Katka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika