Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

vysadil jsem na záhon 3 doma předpěstované sazenice odrůdy burpless tasty green. Doma rostly dobře, až jsem je dal na záhon tak jim zbělely listy - asi že nebyly zvyklé na přímé slunce. Nevěděl jsem jestli se vzpamatují, tak jsem koupil jednu nějakou sazenici v obchodě. Vzpamatovaly se všechny. Na okurce z obchodu jsou jen samičí květy, tj. budou z nich okurky. Ty mnou předpěstované 2 sazenice mají asi třetinu samičích tj okurek a dvě třetiny samčích. A ta jedna sazenice má jen výhradně samčí tj nemá žádné plody. Dá se s tím něco dělat? Čím to mohlo být způsobeno, tím spálením sluncem nebo něčím jiným? Právě ta co neplodí tak trošku překáží té koupené sazenici tak nevím jestli ji vytrhnout nebo se dá nějak "donutit" plodit a i je mi jí trošku líto když tak pěkně roste.

Děkuji za nápady.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika