Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Paní Lido, chápu ten argument, dokonce mu i rozumím, a už jsem ho zde někde i obdobně četl v trochu menším poměru či diskutoval. Jen mi prostě chutná více a to setsakramentsky a to nejde jen o mě, když vím, že není strikano tj. Chemické přípravky žádné!! _____ Osobně si myslim, že zadavatel tohoto dotazu prezalival a to v době již po vyklíčení, protože se uvedené choroby vyskytují jen u predpestovavane sadby někde doma nebo v parníku. S nepříznivým poměrem slun. svit vs. vláha. Normálně by to zašlo a tazatel by musel zkoumat co a jak udělal blbe a příště už v pořádku (třeba). Takhle vlastně nemusí nic řešit, strikne, řeší následek a ne příčinu a je to, nač o něčem přemýšlet. ______ Tak taky potřebujeme tolik řepky, nějakého druhů obilí či kukuřice např. jen proto abychom je potom narvali do benzínu, nafty či bioplynu. A z tohoto důvodu vysokého výnosu musíme strikat a strikat a strikat, chemií?? Jen ať si to v těch produktech nechají, ale ono to zůstává i v půdě, litá kdovi kam, splachuje se do vody i podzemní. ______ Používáme chemii ve větším 20 - 30 let, ale co až ji budeme používat 200-300, bude to zde k žití a s jakou kvalitou?? Tak opatrně, opatrně. Freony byly bezpečné, dusičnany byli v pohodě, DDT také v cajku, Roundup také perfektní. A nakonec... Vydavatel té chemie potřebuje hlavně prodat (jako všude) ____ Kryštof z B.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika