Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

pěstuju v okapu na domě trpasličí vilmy a nějak se mi doma hodně vytáhly a já potřebuju aby byly malé a přidřeplé, aby se mi z toho okapu nevyvrátily a nelámaly se - takže putovaly ven už 12. dubna. daří se jim skvěle, kvetou a košatí se - jen jsou opravdu asi o půlku větší než bych potřebovala takže aktuálně řeším jak je vyztužím až začnou mít plody aby se nerozštípaly. Nějaké mrazíky neřeším vůbec, rozhodla jsem se, že kdyby přišly, použiju náhradní sazenice (od 12. dubna také stále venku ale jde je dát dovnitř, kdyby mrzlo) a když je nepoužiju, tak je rozdám.

V průběhu dubna jsem postupně vysázela ven všechno (cukety, tomatilla, papriku mám jednu) sledovala jsem 14denní předpovědi a rozhodla se, že bude teplo. Kromě toho okapu můžu vše v nejhorším scénáři dát dovnitř, mám vše v kbelících a truhlících, nemám pozemek jen dvorek.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika