Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bohužel k tomu nemohu nic dodat. Když jsem chtěl pro sebe vytipovat nějaké nové odrůdy, tak jsem sledoval podobné bulharské diskuzní fórum jako toto, ale ani tam nikdo stаré odrůdy neřešil. Většinou se jen shodovali v tom, že tradiční bulharské druhy vymizely z trhu a jako dobré uváděli druhy, které jsem už napsal. Vzhledem k tomu, že se zajímáte o věc odborně a do hloubky, tak by pro Vás možná ta fa Geosem mohla být pro začátek nejlepší, protože by jejich zkušenost měla sahаt hluboko do socíku a o bulharských starých odrůdách by mоhli něco vědět. Mému známému navrhovali komunikaci v angličtině. Mohu se podívat znovu na to fórum, jestli neuvidím nějaké jiné jméno. Vím, že v Bulharsku je nějaká sběratelka semen rajčat, která by měla mít velkou kolekci, ale kontakt nemám.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika