Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V Bulharsku se pěstují často velká masitá rajčata červené nebo často růžové až malinové barvy. Tvarem bývají kulovitá a paprikovitá. Důchodci nejčastěji používají svá semínka nehybridních rajčat nebo možná i stabilizované vlastní odrůdy vzniklé z koupených hybridů. Hodně lidí taky nakupuje krásné veliké sazenice začátkem května na trhu za velmi nízkou cenu. V dubnu bývají sazenice dražší, ale je veliký výběr a výborná kvalita. Kdo pěstuje jen několik rostlin, volí spíše nákup sazenic. Rilu a Nasladu jsem už pěstoval. Jsou dobré. Vždycky však dostanu ještě nějaké no name sazenice a vypěstuji si sám sazenice ze semínek. Letos jsem si tu koupil Kalinu F1 (semínka). Po pravdě naše Tornáda se mi líbila více, ale byla zde považována za zvláštní malá česká rajčátka přijatelné chuti. V naší oblasti se vysazují rajčata většinou v půlce dubna, ale až do května se musejí hlídat nebo na noc přikrývat. Málokterý zahrádkář rajčata chemicky ošetřuje, maximálně měďnatými postřiky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika