Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jasně Petře, ale tady občas poklesne teplota až k nule, což už není to pravé ořechové. Jedno přísloví říká: doufej v nejlepší, ale plánuj pro nejhorší variantu. Prostě chci být připraven na všechno (ne, že by to šlo). Takže jsem právě zahájil test vyhřívání, abych věděl, jaký výkon mám nasadit, pokud by se to stalo. Pak by totiž už bylo pozdě něco podniknout. Zapnul jsem 100W vyhřívač talířů: na obrázku to placaté a kulaté kovové těleso. To druhé (žluté za polykarbonátem) je 300W fén - železná rezerva. Pravda, teplota venku je podstatně vyšší, ale už po půl hodině je v balkonovníku o stupeň tepleji. Z 15 na 16,1°C. Předpověď říká, že nejchladněji bude okolo 5 ráno: 9°C. Tak vstanu a mrknu, kolik mám na podlaze balkonovníku - teploměr je dálkový. Abych si trochu udělal představu, jak to funguje. Původně jsem chtěl nechat otevřeno, protože nebezpečí nehrozí, ale pak jsem začal testovat. A než jsem to dopsal, zase desetinka nahoru. Zdá se, že na ten malý prostor těch 100W zatím stačí. Ale máte naprostou pravdu: letošní duben máme kliku s teplotami. Tak, jak jsme ji neměli v březnu. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika