Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ano, doporučil jsem Milanovi, aby si ve svých podmínkách na nějakých levných semenech vyzkoušel jak mu ty sazenice porostou. Nepředpokládal jsem, že bude tyto rajčata intenzivně přisvěcovat a bude se je snažit dotáhnout v podmínkách bytu až do nějaké úrody. V určitém momentu jsem ztratil přehled o všech jeho rostlinách, chtělo by to asi nějakou tabulku, kde by byly údaje jak se jednotlivé rostliny vyvíjely a vyvíjejí. To je jeden z důvodů, proč se už do diskuze nezapojuji. Druhým důvodem je to přisvěcování, nemám zájem masivně přisvěcovat své sazenice, když mně v pohodě rostou při denním světle i v době krátkého dne. Pokud bych přisvěcoval, tak jen v případě, že bych chtěl urychlit vývoj sazenic nebo urychlit jejich kvetení (spolu se zvýšením teploty) těsně před výsadbou ven. To letos vzhledem k tomuto ochlazení nepřipadá v úvahu. Moje rostliny mají při výšce 25-35 c m (dle odrůdy) 12- 14 listů a 1-3 květenství. První květy se rozvily na Stupickém a na Sarayev Shtambovyi. Loni jsem sázel rajčata 21.3., letos to bude asi po 31.3., ale rostliny budou v pokročilejším stádiu (kvetoucí, s nasazenými malými plůdky, atd.). Tento můj projekt je úplně něco jiného než hokus- pokus Milana, který už si žije svým vlastním životem a nemám k němu co dodat.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika