Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jasně, těch měření bude mnohem víc. Mám luxmetr půjčený až do příštího týdne, takže to chci zdokumentovat tak, aby to dávalo nějaký praktický smysl a aby z toho mohli lidi jako já vycházet, i když nebudou měřit. Jen doufám, že do té doby přijde jasný, slunečný den.

Ale to měření bylo za mým oknem, v údolí Labe. Tam, kde teď ta rajčata pěstuju. Venkovní měření mi sice zjistí, o kolik deního světla přijdu, ale s tím se nedá nic dělat. Snad jedině s dobře vytápěným skleníkem/pařníkem. Ten teprve buduju. 

Vlastně chci podniknout, ale až někdy jindy, ještě jeden pokus: vypěstovat sazenice bez deního světla. Jasně, je to praktický nesmysl (to nikdo dělat nemusí), ale mne zajímá, zda to jde. Konopáři tvrdí, že ano. Oni ale musí.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika