Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pán Vysloužil, tým, že sú to prakticky všetko cherry, tá úroda nie je zase až taká obrovská, v sezóne som zbieral maximálne tak 4-5 kg za každé 2-3 dni. Sladkosť preferujem skrátka preto, že mne, aj tým, ktorým z nich nosím najviac chutia práve sladké. Človek, ktorý tento "level" sladkosti u rajčín nezažil si ani nevie predstaviť, že môžu byť tak sladké. Samozrejme sú tam aj iné chuťové nuansy, takže je to spolu obvykle ozaj delikátne potešenie. Bežná rajčina z obchodu máva približne 7 °Brix (= 7 %) cukornatosť, výberové cherry, tiež obchodu môže dosiahnuť až takých 9°Brix, a tie moje najsladšie majú 11-12 °Brix, čo je ako číslo pomerne "vlažné", ale takáto rajčina je ozaj ovocne sladká. 

Na destilát mám málo materiálu, ale pravdupovediac, ani ma to veľmi neláka. :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika