Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Aj mne trvá strašne dlho, lež načíta stránku a obrázky, ale rada si prečítam príspevky a odborné rady. Špeciálne si vážim rady p. Vladimíra, chýbali by mi v tomto vlákne.Prehodnotila som napr. pestovanie Stupického poľného a vysadila som ho opäť po veľa rokoch do sklenníka- veď asi nenadarmo je stálicou v ponuke aj na zahraničných weboch. Posadené 2 korene som temer nevyštipovala, doteraz som z nich obrala asi 4 kg a ešte stále majú na počudovanie bohatú násadu-a to dom si myslela, že ich začiatkom júla nahradím paprikou. Až teraz začínajú mať niektoré plody zelený limec, ale to sa ani pri tých teplotách nečudujem, Moje obľúbené Štartky zatiaľ límec nechytajú, zato u nemeckej Harzfeuer F1 sa mi žltý limec tvorí. Milica F1 a HildaresF1 nasádzajú plody v sklenníku aj pri teplotách okolo 40 st., ale chuťovo sa Štartkám nevyrovnajú tie si trocha dali pauzu, možno aj pre bohatú násadu, ale teraz, keď som ich dosť obrala, pokračujú v zasadaní. Teším sa, že nám tu p. Vladimír napíše, ako dopadlo porovnanie českých odrôd, ktoré má tento rok vysadené. Zdar rajčatovej sezóne a viac vlahy pre rajčinky!

                                                             Eva. T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika