Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jestli dobře počtítám, tak máte jen pět hybridů F1. Od ostatních si odebíráte semena?

Také mám hodně sazenic rajčat, v současné době odhadem dvě stě. Při přesazování jejich počet silně zredukuji, co nebudu potřebovat to vyhodím. Nic nikomu nebudu dávat, protože se mně minulý rok stala taková nemilá věc. Všechny sazenice chytily z kupovaného substrátu nějakou nemoc (snad Verticilium), sazenice byly pěkné, ale za nějakých čtrnáct dní až za tři neděle po vysazení na záhon se začala na nich ta nemoc projevovat. Nezbylo nic jiného než rostliny vytrhat.  Byl hrozný trapas, když se mně ti obdarovaní ptali jak je to možné (byl to například můj bývalý šéf, moje ošetřující lékařka, atd.) že jim rostiny uhynuly, když ostatní byly v pohodě. Nikomu takovou situaci nepřeji.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika