Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte pěkné sazenice. Já je mám poloviční. Musel jsem je před čtrnácti dny z domu odvézt na zahradu a tam je dát do pařeniště, růst se zastavil.. Musely uvolnit místo pro rajčata. Momentálně je mám pod širým nebem (bez skla) a protože se očekávají velmi nízké teploty tak odpoledne půjdu dát na pařeniště okna. Pokud se mně to povede, udělám fotku. Jsou pořád ve 200 ml kelímcích od kávy z automatu. U nás je také pořádně sucho i když teď 3 x zapršelo, pokud se tomu dá říkat déšť. Vždy to bylo okolo 1 mm / m2. Stejně mám pocit, že na to dát papriky ven, je ještě brzy. Možná už temto týden budou zmrzlí a pak uvidíme. Ale při výsadbě u mne dostanou zase přednost rajčata, na která zatím nemám připravené ani konstrukce ani natažené hadice na zalévání. Budu mít do toho 15.května co dělat. Takže papriky zůstanou ještě minimálně čtrnáct dní v těch kelímcích. Jen nevím jestli je mám přihnojit, zatím žádné hnojení nedostaly. Hnojíte něčím ty sazenice?

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika