Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dovolím se i já připojit svým názorem.Tak tedy né každá paprika je stejně vzrůstná a to nejen do výšky, ale i do objemu(košatosti)Např.Samuraj jsem musel vloni,,ohnout" a vézt ještě asi 40cm vodorovně.Dále bych chtěl podotknout, že letos pěstujeme asi 6 odrůd poprvé, takže můžeme pouze předpokládat, že když je na sáčku v popisu napsáno, že je vzrůstná, že bude mohutnější, ale taky se jí zrovna nemusí dařit a nebude to ve výsledku pravda.Jelikož se nám se sadbou letos dařilo slušně dobře, nejen že jsme rozdali po přátelích zase asi 50 sazenic, ještě když byli malé, ale vysadili jsme pro nás přes 60ks.Proto jsem zhotovil další malé zasklené stanoviště ze starých prosklených vchodových dveří a použitých oken o rozměrech cca 90x200cm a tam jsem jich umístil 8 tzv. na cik/cak.Pokusím se doplnit foto.J a Olí

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika