Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já používám pytle červené s bílýma ťupkama!!! laughlaughcheeky

Teď už bez legrace, nejvhodnější se mi jeví černý. Sice se může více zahřívat ale to se tá zastínit, bílý světlo odráží ale zase ho nezahřejete, v průhledném se bude tvořit "zelenisko" a kořeny budou na světle.

Co se týče odrůd tak jsem zatím vysel Volšebnyj kaskad, Sl. děvočku, Rosada, Sweet Olive, Bejbino, Golden Santa, Orange Santa, Datterino, Torrito, Nasťa slasťona, Tomatoberry, Mini San Marzano, Cherry Roma, Mini Kumato, Finik želtyj, Finik krasnyj, Novinku Přidněstojí, Caspar + podnože na roubování.

Vesměs vše je určeno na pěstování v kýblech nebo ve skleníku a na roubování. Dnes odpoledne vykouklo slunce a hned je to lepší, ty bestie rajčatové se díky neustálému zataženu vytahují jako blázen. Naneštěstí jsem je dal do misek spolu s paprikami a tak musí být zatím v teple.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika