Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Lidi nasejí všechno, neví odkud to je a ani jak se to jmenuje. S cizokrajnými je potíž, protože kvetení a násadu plodů značně ovlivňuje zeměpisná šířka. čím je původ blíž rovníku, tím hůř. Mám zkušenost s černými fazolemi, které se používají k výrobě „sojové omáčky“, název jsem již bohužel zapoměl, začly kvést, až se podstatně zkrátil den, přestože byl porost až příliš bujný, vytvořily lusky dlouhé až 30cm, bohužel nebyly teplotní podmínky takové, aby dozrály. Měly trochu jiný list a přenádherný květ. Takže jsem získal další zkušenost, pěstuj jen druhy ze stejné zeměpisné šířky. S názvem „boby fazole“, jsem se již setkal, byl to obyčejný bob zahradní. Nemám, ale ve zvyku s takovými prkotinami, chodit na trh, přestože je tento portál veskrze, až na několik jedinců, anonymní.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika