Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré ráno, děkuji za oba příspěvky. Včera se mě podařilo olámat spodní listy, otrhat asi prvních 15 zralých plodů a provést postřik cca hodinu před malou přeháňkou. Další plody určitě nebudu trhat dříve než za týden, nejsou zatím zralé. Jak moc bude postřik účinný se teprve ukáže, určitě měl být provedený dříve. U nás momentálně zase prší, plíseň se rozjede asi i přes postřik a vzhledem k tomu, že plody jsou většinou zelené, tak zatím nepraskají. Pokud se trochu nezmění počasí tak to letos s rajčaty moc u nás nevidím, okurky už mají plíseň  a vypadá to na jejich konec, ani jsem nestihl nic zavařit. Vody je určitě potřeba, ale mohlo by to být proloženo pár dny sucha a tepla. Jinak Ortivu určitě vyzkouším (čekám, že také brzy najdou, že je něčím škodlivá), ale vyhazovat Acrobat nebudu (spíš by mě mrzelo pokud by byl neúčinný).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika