Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejsem odborník na odrůdy, ale na tyčkové rajče, které bude rané, bude mít výbornou chuť, bude 60-80 g, nebude praskat a ještě k tomu bude mít nějaký soudečkový tvar si budete muset ještzě dlouho počkat- toto je opravdu zatím jen sen všech šlechtitelů. Jen poznámka- mám pocit, že Salus vůbec nevypadá jako soudečkový. Jinak, pokud jste ochoten tolerovat větší rajčata, tak se mně nejvíce osvědčila odrůda Cristal, jejíž semena prodávala fy Semena Veleliby, ale nevím jestli jsou ještě na trhu. Firma Semo nabízí dvě odrůdy Parto a Torino, které jsou uváděny jako typ MSL (s příjemnou chutí a zvýšenou odolností proti praskání- stejný typ rajčete jako Bejbino jen větší). Torino jsem pěstoval. Jinak bych Vám doporučil pro skleník klasický český hybrid Start, který sice za určitých podmínek praská, ale ve skleníku by s ním tyto problémy neměly být. Jistě každý máme jinou chuť, ale pro mě je tento hybrid z kategorie rajčat běžné velikosti chuťově nepřekonaný. Rada na závěr, chce to si pár odrůd vyzkoušet. Přeji hodně úspěchů.

          Mr Big

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika