Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Asi před 14 dny jsem vysela pět semen San Marzano a pět semen Corzaro do jednoho kelímku na opačné strany. Po deseti dnech nelezlo ještě nic. Kelímek jsem měla těsně u okna a v těch mrazech tam asi nebyla dostatečná teplota na klíčení, dala jsem je na topení, Corzaro vylezlo během dou dnů, všechny rostliny mají normální děložní lístky. San Marzano za další tři dny nikde, proto jsem dnes hrabala v kelímku párátkem a světe div se, semínka se budí a vystrkují klíčky. Expirace byla 12/2012, koupeno loni, loni klíčilo. 

Z toho činím závěr: San Marzáno je velmi pomalá, málo životaschopná odrůda, výborná však do špaget. Možná Corzáro F1 bude lepší. Semínka klíčí lépe a na sáčku je psáno polopozdní odrůda, na SM je psáno pozdní.  Zkuste Corzáro.      Zdraví Jiřina 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika