Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň,Pestujem paradajky už mnoho rokov v nevykurovanom sklenníku pod V.Tatrami v n.v.710m n.m. otvorena veterna poloha, kde aj v lete v juni sa ochladí tak že nie je možné vetrať a tak v uzavretom priestore je vysoká relativna vlhkosť a období keď nastane infekčný tlak pliesni zemiakovej tak sa ta aj cez to všetko že mám kvapkovu závlahu plieseň dostane na rastliny lebo teplotný rosny bod sa dostane na list rastlin a tak v období keď nastane zber a nasada plodov je najväčšia to príde nie len na list ale aj na plody, čím vychádza všetko úsilie na zmar. Toma trápilo mnoho rokov, prešiel som snaď celý sortiment paradajok ktoré ponukal trh, až pred dvoma rokmi prišla na trh v obchode Baumax Fy. Kiepenkerl od ktorej som si kúpil tyčkeve odrody Rondello, Vitella, Phantasia a čerešňove Philovita.Osvedčili sa mi Phantasia a Philovita, uplne odolaju pliesni až do mrazov i keď ostatné odrody už dávno odpadli, semena sú drahe ale aj tak sa to oplati. vysievam polovicu balenia čiže 5 a 4 ks. Rastu bujne takže úroda je bohata. Miloš.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika