Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, ráda bych poprosila někoho zkušeného o radu ohledně pěstování rajčat. Má rodina má moc ráda rajčátka. Před 2 roky jsme si pořídili skleník ale co se týče rajčat, nedaří se mi. Samotné rostliny jsou přímo výstavní, silné, sytě zelené, bohatě kvetou a odkvetou, objeví se zelená pidirajčátka, která ale zůstanou maličká, nevyrostou, sice zčervenají ale zároveň velmi popraskají (přitom se jená o rostlinky co mají plodit velká rajčata). Samotná rostlina je přitom stále krásná a bujná, žádné známky nějaké choroby nebo něco podobného. Od známých jsem se dozvěděla, že mají ten samý problém a prostě rajčatům se ve skleníku všeobecně nedaří, musím je mít prý na záhonku. To se mi ale nezdá. Další mi zase řekli, že to bude asi půdou, že prostě rajčatům nebude vyhovovat. Ve skleníku mám ještě papriky a dvě salátové okurky hadovky a to je vše perfektní i co se plodů týče. Prosím poraďte kde dělám chybu a jak na dobrá rajčátka ve skleníku. Jsem taková amatérka z velkoměsta která se před 12 lety provdala k Třeboni na vesnici a stále se učím (ale s nadšením).  Ještě bych dodala, že rostlinky rajčat pravidelně vyštipuji. Předem moc a moc děkuji. Dáša Š.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika