Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím, jestli to vysvětlím opravdu správně, ale co si matně pamatuju ze zemědělky  (a to už je opravdu pár pátků), tak to nahoře by měly být samičí buňky (prašníky), které opylí ty vlásky (blizny) trčící ze zárodku klasu. No a z těch opylených vlásků (respektive na konci těch vlásků, v semeníku) se vytvoří právě ty kuličky, ta semena. A ta jsou určena k setí. Ovšem proč nejsou klasy, těžko říct, možná právě špatným opylením. Kdo nebo co kukuřici opyluje nevím. Hmyz? Vítr? Určitě by se na internetu něco našlo, tak zkuste popátrat. Asi dvakrát jsem měla zasetou kukuřici pukancovou i cukrovou a problém nebyl. Nedělal jsem s nimi žádné štráchy. Prostě rostly a vyrostly. Ale zdá se mi, že letos se opravdu nedařilo až tak dobře, jako jiné roky. Aspoň mně ne. Inu, není každý den posvícení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika