Ředění slivovice



rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?)
14.1.2013 17:41

Slivovice která má 47% vůbec není na škodu, ba naopak někdy může být lepší.Záleží zda ji máte pro svou potřebu, nebo ji chcete distribuovat někomu, kdo chce padesájedničku.

Časem jsem zjístil, že menší procenta jsou výhodnější pro větší jednorázovou spotřebu, kdy se toho vypije více.Někdy naopak, když si chci dát jednu před spaní je pro mě lepší i vyšší procenta, klidně šedesát a výš.

Potřetí bych vůbec nepálil, to je nejhorší so by šlo udělat, protože by ta trocha aromatu, která je v pálence dále vyprchala, a zbyl by silný destilát, něco jako devadesátprocentní líh, který lze koupit v polsku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 249.228 (?), 14.1.2013 17:28, zobrazeno: 7756x

Dobrý den, prosím o radu. Omylem jsme naředili slivovici na 47%, potřebuji poradit jestli je lepší přepálit to potřetí nebo dolít hustějším destilátem z dalšího pálení. Dík za radu

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 14.1.2013 17:35

Já třeba ředím slivovici na 48%, lépe mi to takhle chutná. Já bych ji nechal tak, jak je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 149.89 (?), 14.1.2013 17:39

pokud chcete jiné % tak dolít, jinak nechat být

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 14.1.2013 17:41

Slivovice která má 47% vůbec není na škodu, ba naopak někdy může být lepší.Záleží zda ji máte pro svou potřebu, nebo ji chcete distribuovat někomu, kdo chce padesájedničku.

Časem jsem zjístil, že menší procenta jsou výhodnější pro větší jednorázovou spotřebu, kdy se toho vypije více.Někdy naopak, když si chci dát jednu před spaní je pro mě lepší i vyšší procenta, klidně šedesát a výš.

Potřetí bych vůbec nepálil, to je nejhorší so by šlo udělat, protože by ta trocha aromatu, která je v pálence dále vyprchala, a zbyl by silný destilát, něco jako devadesátprocentní líh, který lze koupit v polsku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.137 (?), 28.1.2019 20:51

Kdysi jsme doma pálívali a třeba i 150l a to taky proto že táta pocházel z Jugoslávie a tam se normálně půjčuje kotel k pálení na obecním úřadě. :) Jako 13lety klučina jsem držel službu u kotle a udržoval oheň samo pod dohledem.

Co se týká ředění když už si to naředil nechej tak. Na práci na pole se to ředilo na nejakých 30-38% a taky to šlo. Rakija se totiž pila na žízeň.;) z vody se strašně potíš na hicu. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (188) - 26.112 (?), 29.1.2019 4:47

Pokud se nezakalila, nechat tak. Někdy méně je i více (chuti).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika