Kiwi arguta



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 96.19 (?) 
7.11.2013 6:37

Jó, to věřím. Ale určitě to bylo chinensis, co se prodává v obchodech. Mezi argutou a chinensis je velký rozdíl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                  
host - 25.110 (?), 4.12.2013 13:50
Zdar. Ja sa mozem pochvalit z Kiwi palenkou. Pred rokom som zohnal 120 kg kiwi. Nechal poriadne dozriet, rozdrtit, pridal 1 kg cukru a kvasinky. Po dvoch dnoch zivnu sol. Skontroloval som ph a prisypal som kys citronovu na ph 3,5. Po par dnoch skontroloval kvasenie a sud uzavrel. 6 tyzdnov a palit. A vysledok? Kazdy sa za tymto bije, kazdy chce okostovat. A pitie je to naozaj super. Takze nebojte sa experimentov pokial viete zalozit kvas a postarat sa o idealne podmienky, nic by som neriesil a hor sa do toho! Kiwi zdar! Marek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.218 (?), 4.9.2015 14:10

už mam v kufru Octy 300kg, tak jsem zvědav.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.227 (?), 5.12.2013 17:24

Mám pocit, že Arguta je chuťově zajímavější než kupované kiwi. Má více exotickou chuť. Musí být správně zralá. Plody musí měknout. Na mně působí a stejně i na vnučku, že pociťuji po konzumaci více plodů pálení na jazyku. Je také trochu projímavá. Ale může to být snad i alergický projev. Vnučku pálí i rajčátka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 55.75 (?), 26.2.2014 10:11

Odšťavnila jsem kiwi (asi 1kg slizu), přidala šťávu z jablek asi 2 dcl, a 1 dcl šťávy z aronie, ta se špatně odšťavňuje, přidala 1kg cukru, 1 želírku a uvařila džem. Sice je řídký, ale výborná chuť hlavně na polití zmrzliny a pohárů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 96.54 (?), 21.3.2014 21:57

Tak bylo vystaráno. Arguta zpesnivěla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika