Kde sehnat malou pálenici



host - 142.11 (?)
21.8.2015 8:24

No myslím, že vám nelépe poradí, pro vás příslušný, Celní úřad...

Jistě nechcete nějaký, "bastlířský" výrobek, ale přístroj od renomovaného výrobce. A ti mají stále, i dle stávající legilativy, oznamovací povinnost o prodeji aparátu. Tak se dohodněte předem, ať pánové zbytečně netápou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19   
      
host - 248.69 (?), 3.5.2015 17:08

Zdravím.Soused koupil luxusní přístroj za super peníz v Kovoděl Janča Uherský Brod a každý kdo jej viděl v akci žasl.Nádhera, dořešená do posledního detailu, údajně udělají jakoukoli velikost, jednoplášť i dvouplášť-nerez i ocel, vyklápěcí,na vypouštění, vnitřek vždy měděný - jiný materiál na destil.aparát je zcela nevhodný!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
sneck - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 195.173 (?), 6.6.2015 7:53

Dobry den,

ktery typ kotle byste doporucili?

Měděný kotel ve vodní lázni. Opláštění kotle ocelovým plechem včetně přestupního měděného potrubí a chladiče. Pozinkovaná nádoba s měděnou spirálou. Měděná epruveta v ceně. Elektrické připojení na 400V

nebo

Dvouplášťový kotel na elektrický ohřev. Opláštění kotle nerezové včetně nerezového chladiče s epruvetou. Ohřev topnými tělesy s plynulou regulací, včetně jištění a rozvaděče. El. připojení na 400 V.

..oba ve 130.l objemu, mate jej nekdo prosim o zkusenosti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 195.173 (?), 19.8.2015 19:14

Nerma nekdo na netu jak palit, jak merit lihovost atd?..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 204.240 (?), 20.8.2015 20:01

Dobrý den, nevíte zda koupil variantu výklopnou nebo s výpustným ventilem? taky tam mám vyhledlou, a nevím kterou variantu zvolit, pro výpustnou jsem kvůli lepší manipulaci, ale mám obavu z pripalování v odtokové výpusti... nemáte zkušenost někdo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 142.11 (?), 21.8.2015 8:24

No myslím, že vám nelépe poradí, pro vás příslušný, Celní úřad...

Jistě nechcete nějaký, "bastlířský" výrobek, ale přístroj od renomovaného výrobce. A ti mají stále, i dle stávající legilativy, oznamovací povinnost o prodeji aparátu. Tak se dohodněte předem, ať pánové zbytečně netápou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 23.20 (?), 19.9.2015 23:23

Zdravím problematikou palení jsem se začal zabývat až letos puvodne jsem myslel ze bych treba nechal vypalit v palenici pestiitelske i za te hrisne penize ale na razil jsem na problem ze umi palit minimalne od 150 litru kvasu coz je pro me velke mnozstvi sice vypali i mensi ale za cenu ze to slejou s dalsima kvasama a jen mi daji podil a pokud bych chtel vyzkouset vypalit  jako brambory, repa, kukurice atd tak mam smulu musel udelat 150 litru kvasu takze jsem se rozhodl pro koupy domaci palenice. Prostudoval jsem par knich a a precetl hodne for a rad bych znal odpovedi na nejake otazky. Kupovana palirna v cr je dost draha tak premyslim ze bych si ji bud postavil sam nebo koupil v zahranici. Jsem lajk takze nepisu presne nazvy za co se omlouvam a chtel bych mit moznost palit jak z mostu tak i kvasu a zajima me toto :

1/ jaky rozdil je mezi palirnou, kolonou a nejakou tou jednotkou

2/ musi byt dvojte dno? nektere ho maji nektere ne i presto ze nemaji zadne michani

3/ jaky material je lepsi nebo to je jedno nerez/med

4/ jak dloho trvani paleni? neo na cme to zalezi

palirnu chci pouzit parkrat do roka pro vlastni potrebu takze si myslim ze mi staci nejake mensi nebo se pletu? kvasu budunakladat cca 30-80 kg

je nekdo poradit jak by palirna mela vypadat a co by vse mela mit aby fungovala a byla bezpecna na provoz???

dekuji za odpovedi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 232.201 (?), 23.8.2017 12:53
Dohry den, klasicka palenice se sklada z medeneho kotle, klobouku(deflegmatoru) a chladice. Je nutne minimalne dvoji paleni. U kolony je na klobouku misten rektifikacni sloupec, ktery obsahuje jednotliva patra ve kterych probublavaji pary, kondenzuji a odtekaji zpet do kotle. Cim vice pater tim je alkohol sil silnejsi. U tohoto systemu neni nutne dvoji paleni. Kolony vetsinou maji dvojite dno, ale nutne neni. Musi se ale davat pozor na pripaleni kvasu. Med pusobi katalyticky a tudis je vhodnejsi nez nerez. Nejake informace naleznete na vebu slovackych palenic. Je tam i navad na destilaci slivovice. Www.slovacke-palenice.cz snad to pomuze. Lukas
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  16,  17,  18,  19   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika