Co se děje se slivovicí při uskladnění zraje?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
tomast - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (572) - 19.70 (?) 
12.12.2010 14:21

Ze všech těch rádoby odborných debat o cizorodých látkách mi už delší dobu naskakuje kopřivka. Každý tady vytahuje x-sloučenin jako králíky z klobouku - on to vůbec žádný problém není, sám mohu přihodit 5, 10, 50 sloučenin - jak je libo - ale k čemu to? K šokování "prosťáčků"  bez chem. vzdělání? To je velmi laciné...

Nevím, proč zmiňujete ve vlákně o slivovici benzo(a)pyren, který vzniká nedokonalým spalováním, Proč raději neřeknete, že alkoholické nápoje jsou prokázané kancerogeny - tedy jsou ve stejné kategorii jako citovaný polyaromát??

Lidi tady řeší pitomosti, které stejně nejsou schopni ovlivnit (nerozumí tomu, takže jim to nemám za zlé), ale rovnou v pálenici si pracně vypálený destilát přelejou do plastového kanystru, takže než dojedou domů, maj ho chycený změkčovadly, ale tohle asi nikomu nevadí. Tož benzo(a)pyrenu zdar!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                     
host - 220.205 (?), 19.12.2010 18:59

Neříkám, že nemáte pravdu, ano host 85.82 se mýlí, ale kopřivku spíše chytnete po nezralém ovoci, tak na to pozor! Skutečně benzpyren, chcete-li benzo(a)pyren, v literatuře ozn. také jako 1,2- benzopyren či 3,4-benzopyren je skutečně molekula vznikající při nedokonalém, spalování, uhlí, nafty obecně biomasy. Je to uhlovodík C20H12, o kterém se nemá cenu na tomto portáte bavit. Ale kdybyste byl tak laskav a přihodil 5, 10, 15 sloučenin, tak to by smysl mělo, já myslím, že čtenáře tohoto portálu hrubě podceňujete, ti kteří se zabývají problematikou ovocných destilátů je hafo a umí a ví své. A já se déle než-li 40 let bavím chemickým výzkumem nejen v Česku, ale i v USA. Mimochodem, už jste pochopil, že vím, co je to molární hmotnost aren´t you?  Já už zase vím, že výpočty z rovnic brilantně ovládáte, klobouk dolů! slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tomast - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (572) - 19.70 (?), 20.12.2010 21:33

Asi se budu opakovat, ale věci je třeba vidět v dostatečně širokých souvislostech.  Pro velkou část české populace bude hlavním zdrojem benzoapyrenu cigareta, pak možná uzené... a úplně nakonec třeba trocha čmoudu z rašelinového ohniště, proto mi ta zmínka v souvislosti se slivovicí přišla nepatřičná...

Děsit lidi není moje hobby a má to smysl pouze tehdy, pokud je (odpovědný) jedinec schopný svým chováním věci ovlivnit. Proto mi přijdou dost slaboduché některé senzační články např. v MF dnes o škodlivých účincích bromovaných sloučenin - nikdo asi z fasády neserve izolace, nevyháže počítače a televizi a neodstěhuje se do pustiny.

Proto jsem taky zmiňoval ta změkčovadla  (dobře si - profesně-  pamatuju falešné vodky před asi 15 lety, dibutyl-, dioktyl- a diisooktylftalátů v nich bylo dost ) a kupodivu "hitem" poslední doby se stává antimon, který se vyluhuje z tolik oblíbených PET lahví...

Vaše znalosti nezpochybňuji,  chemické inženýrství bývalo u nás na fakultě noční můrou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 156.208 (?), 27.9.2009 22:44

Tak vezměte lihoměr a zkuste ji změřit. 100% bude slabší a proto chutí i vaší ženě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.11 (?), 10.9.2019 19:45

Tak co jste zkouseli Hruskovici nebo slivovici...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 3.156 (?), 15.9.2019 21:51

Vlastní zkušenost:

1. Nejvhodnější je pálit ne na množství, ne na teplotu, ne na koncentraci EtOH, ale na chuť - brát vzorky a skončit s odběrem, když to začne být lehce cítit v nose i v ústech nějakým neřádem.

2. Ve skle to zraje. Mám destiláty (vlastní), staré 5, 10 i 15 let. Jsou dlouhým ležením ve skle jednoznačně chutnější a jemnější. Takový rum po půl roce ve skle je jednoznačně chuťově i počitkově (jemnost a kulatost) lepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika