Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj Peťo, kdoule mi nikdy nechutnaly, v džemu asi vynikne jejich aroma kvůli ostatním surovinám, které se tam vždy přidávají, podobně jako ty dýně, které mám letos konečně v plánu vypálit, místo tvých jablek kvůli kyselinkám mám na zahradě chutný fialový myrobalán a chci si pohlídat kyselost kvasu, což bývá hlavní problém těchto hruškovitých kvasů, akorát nevím jak tam pak případně kyselinu citronovou nebo vinnou nebo askorbovou přimíchat (sírovou nechci), když by se s kvasem nemělo po týdnu už vůbec míchat, to mám vést kvas pod nějakou potravinářskou fólií bez deky? Té drtě i po použití pektolytického enzymu a ušlechtilých chladnomilných kvasinek tam bude přece docela dost, rád bych to od někoho vychytal k dokonalosti, to ji mám pro jistotu třeba zcedit i za cenu nějakých těch ztrát, je mi jasná prospěšnost deky, ale ne když tam budu lozit a měřit Ph a přimíchávat kyseliny, díky za případné rady zkušenějších. Roman z Vysočiny
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika