Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já osobně z důvodů jednopláště řeším takto veškerý kvas včetně jablek.

Kvas naložím klasicky jako každý jiný.

Po vykvašení ze dva dny před pálením vytáhnu ze sudu tekutý podíl.

Na husté jsem si vyrobil takový trychtýř z plachetky, která byla určena do lisu, kterž lisoval grafit.Vyděl jsem osobně v akci.Každý snad ví co je to grafit v tom lise, když to přes to projelo, tak přes tu plachetku tekla voda skoro tak čistá jak z kohoutku.

Tento trychtýř pověsím za vyrobené uši do sudu 120l a naplním hustou složkou. Do toho trychtýře vleze cca.40 kg hustého, což je tak akorát co je po dokvašení ve 120l bečce. Zadělám to na těsno opět igelitem a nechám to ze dva dny vlastní vahou vykapat.Za dva dny mi v této plachetce opravdu zůstane jen hustý šlem který vyhodím.Do kotle jde vždy jen štáva. Bohužel na jednoplášti to ani jinak nejde..  

Rád si poslechnu vaše názory i kritiku. Člověk se celí život učí a nejlépe z chyb, které dělá a hlavně se dokáže zamyslet nad kritikou druhých.

DakotaFred

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika