Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Psal jsem to, pouze přes dno se těžko ohřeje plny vařak 50 litru, aniz by se nepretlakovalo dno, plňte jen 30 litru a pujde to. Taky mi nic jineho nezbylo. A 65% je pri 1D naprosto v pořádku vic ani tect nemuže kdyz je v kvasu nějakych 8 - 10 proc alkoholu. 1D slouzi pouze k oddeleni alkoholu z kvasu, neni to pitelny. Az pri spravne 2D uděláte pitelny destilat. Jak píše p.Šlosar opravdu je potřeba něco nastudovat. Na prsty se vykašlete jestli neohřejete pořadně kvas, tak vam stejně zustane dost alkoholu ve varaku a budete se peklovat s refluxem, to bez zkušeností, ktere nemate bude ješte horši a vysledek nebude stat za nic. Tyhle polske kolony jen na 1D proste na ovocne kvasy nefungují, jak jsem psal hned zpočatku, věřte!!! Honza
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika