Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, jaké máte zkušenosti s přidáváním sušených plodů do pálenek? Co dalšího jste zkoušely do pálenek přidávat(koření, bylinky apod)?
Já jsem vyzkoušel slivovici, jablkovici, hruškovici, meruňkovici, višňovici a třešňovici s přídavkem příslušného sušeného ovoce. To jsem krom meruňek sušil doma.
Hruškovice se sušenými hruškami mi moc nechutnala, zdála se mi jakoby trpká(tříslovina?) a v pálence se udělal závoj.
Meruňkovice byla trochu nahořklá a udělal se v ní také závoj(že by důsledek chemického ošetření kupovaných sušených meruněk?).
Také jablkovici to moc nepomohlo. U třešňovice a višňovice jsem docílil krásné barvy, ale v chuti mi více chutnala čistá varianta.
Jedině do části slivovice i letos dám sušené švestky. Je vidět, že švestky jsou jiná liga:)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika