Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den všem,

mám takový "technický" dotaz. Chci si vypálit líh. Obyčejný, z cukru. Než mě začnete peskovat, že to nebude k pití, tak máte pravdu, nebude to k pití, chci to na tinktury.

Můj dotaz zní, mám 60l. barýlek, kolik cukru mám přidat, abych měl co možná největší výtěžnost a nesladil zbytečně moc. Dále předpokládám, že použití vinných kvasinek bude asi lepší, než použití běžného droždí, že?

Máte někdo aspoň přibližnou představu, kolik 50% lihu by z toho mohlo být? (V plánu mám 4-5 pálení, určitě tedy bude výsledek silnější a bude ho méně, ale abych měl aspoň představu o výtěžnosti.)

Poslední věc, která mě napadá, předpokládám, že se ve výsledku najde i metyl, při mazání na kůži, případně používání zevně po lžičkách nemůže dojít k otravě, že ne?

Díky moc za info,

M.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika