Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den

mám dotaz k pálení jablíček, ale přidám skušenost při pálení švestek.

Může mi někdo říct ze svých skušeností, jestliže když palím jablka první pálení dva litry teče čirý lutr po dvou litrech začne téct lutr jemně zakalený?.

Moje otázka - dělám něco špatně, když nechám téct do 15% alkoholu pak aparát vypínám? Bude to mít nějaký vliv na chut při druhém pálení? 

známý říkal, že při prvním pálení nechá téct, až ke 2% alkoholu což se mi zdá málo nicméně tak nízko jsem nešel.

jiní zas říkají vypnout aparát při 35%,ale to se mi zase zdá moc brzy při prvním pálení.(vím, že tak to dělají v pálenicích kde mají kolony) 

Při pálení švestek jsem nechal téct při prvním pálení do 18% alkoholu

při druhém pálení jsem to nechal téct do 30%alk můžu říct, že po naředění je slivovička výborná.

Prosím o doporučení při kolika % vypínáte jabkovici u prvního pálení a při kolika % u druhého pálení.

Předem děkuji za jakoukoliv skušenost.

S pozdravem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika