Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

děkuji oběma za radu i poznatky, rád se poučím, člověk se učí celý život.Jablka jsem nemoštoval, udělal jsem kaši řepákem, a již včera po přečtení vašich názorů jsem cukroměrem naměřil hodnotu, ato v obou stovkách hobokách hodnotu 0-1. Zaujalo mě to samého, jelikož jsem kvas založil před 31 dny, a v místnosti /jsem na baráku/ mám celou dobu teplotu ve sklepení 16-17 stupnu. Tak již přemýšlím o pálení, Štáva v hoboku je cca mezi čtvrtkou a půlkou nádoby, což je docela hodně.Minulý rok jsem zakládal kvas ihned po sběru, resp.na druhý den, a štáva byla max. 1/4 nádoby ato v den pálení.-po 8mi týdnech.Pravdou je, že jsem k tomuto kvasu, jež momentálně mám přidal při zakládání vinné kvasinky.Budu rád i za vaše další názory a samozřejmě do diskuze napíšu výsledek, který z toho "vyteče". Děkuji, snad jen podotknu, že jsem z Podluží, jablka tedy taktéž, a již se těším na urodu ze stromu velkopavlovické merunky...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika