Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rozumím Vám po zjištění, že máte tak rozsáhlý sad a po takové úrodě jaká byla letos to musela být pěkná fuška. Mohu potvrdit, že po naložení asi 1000 litrů kvasu(rozuměj čisté kaše) zůstalo cca 100 kg pecek. A topit s něma je fofr, do krbu max. půl sáčku od mouky, jinak se vám žárem prohne rošt:-)) Dokvasu jsem nemusel dávat žádný enzim ani kvasinky, spíš lahve s ledem z mražáku abych zamezil bouřlivému kvašení. Ale k věci, stroj jsem kreslil s tím, že bude maximálně využita technologie laserového pálení. U firmy která mi to dělala stojí hodina práce laseru 2600Kč, i tak mi to "sfoukli" za 6500 i s DPH. Podotýkám, že jen část z nerezu včetně svaření s TIGem. Zbytek jsem si dodělal sám včetně elektroinstalece a tedycelkově mě to vyšlo na 12500Kč, je v tom i cena motoru, který jsem ovšem měl svůj. Co se týká dokumentace, tak ta je jen pro tu nerezovou část a bez sestavy, protože tu jsem již nekreslil, měl jsem ji v hlavě. Nevím nakolik jste "vybaven" pro případnou jinou technologii výroby ale jsem rád, že jsem si to zhotovil i když dnes bych jisté kosmetické úpravy udělal jinak. Přikládám ještě nějaké fotografie. Ať se Vám daří :-)))

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika