Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To je bezvadné, že jste vybaven domácí moštárnou, závidět se nemá. Věčná škoda, že se s takovým výrobkem nezúčastníte nějaké soutěže, ale o tom jsme si už psali. Mě by to velmi zajímalo a jistě by mi Váš výrobek neunikl. Takže k Vašemu dotazu. Určitě by nebyly žádné námitky proti jakémukoliv přírodnímu zdroji mono či disacharidů, jenomže: Zahuštěný mošt bych aplikoval pouze do jablkovice či calvadosu a nikam jinam, sušené ovoce podle provenience, křížaly jistě do hruškovice, sušená jablka zase do viz výše, povidla?, to je zajímavá varianta! Je to vlastně slivovicový koncentrát a já s takovými věcmi tůze rád experimentuji, jenomže kdo dnes umí, ale hlavně má tu trpělivost dělat povidla, prostá chemie. Určitě bych to rád zkusil. Kvas ze samotného medu je bohužel hodnocen stejně, jako příprava lihu zkvašováním cukru a plástve a víčka jsou vlastně včelí parafin se stopami medu Další informace najdete v knize H. Uhrová: Domácí výroba slivovice a ostatních destilátů, ovocných šťáv, sirupů a vín, vydavatelství VÍKEND 2009, str.106 a myslím, že je to jednoznačně nejlepší kapitola této knihy. Petr Šlosar

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika